Oferta

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Gdańsku pragnie zaprosić Państwa do współpracy w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami.

Nasza jednostka posiada długoletnie doświadczenie w opiece nad pracującymi /rok założenia 1954/, dysponujemy profesjonalnie przygotowaną kadrą i wyposażeniem gabinetów w najnowocześniejszą aparaturę, która zapewnia usługi na najwyższym poziomie.

Położenie naszej jednostki blisko centrum Gdańska sprawia, że dojazd do nas nie sprawi pracownikom Państwa żadnego problemu /dogodne połączenia komunikacyjne – kolej, tramwaj/.

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Gdańsku specjalizuje
się w badaniach z zakresu badań profilaktycznych pracowników i kierowców.

Nasza oferta obejmuje pełen zakres badań, wszystkie niezbędne konsultacje i badania dodatkowe dotyczące najbardziej skomplikowanych badań takich jak np. badania wysokościowe, badania kierowców transportu drogowego (łącznie z badaniami psychologicznymi). Badania wykonujemy
w jednym miejscu i w trakcie jednej wizyty. Nasi pacjenci nie tracą czasu na kilkakrotne odwiedzanie lekarza. Pacjenci nie oczekują w długich kolejkach, mogą liczyć na uprzejmą, szybką i fachową obsługę.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji bądź rozwiania wątpliwości odnośnie naszej oferty, prosimy o kontakt telefoniczny.

- Przykładowy zakres badań wykonywanych w Ośrodku.

-
Cennik usług stomatologicznych.


Kontakt z Nami

Adres
Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy
ul. Okrąg 1B
80-871 Gdańsk

Rejestracja
tel:(58) 340 59 22

Sekretariat
tel:  (58) 340 59 00
faks: (58) 340 59 01
wiecej...

Inspektor Danych Osobowych
tel:(58) 340 59 30
smaciag@womp.gda.pl

WOMP działa:
poniedziałek-piątek
godz.7:00-15:05
w tym

Rejestracja

poniedziałek-piątek
godz.7:00-14:35

Poradnie WOMP i Adminstracja.
poniedziałek-piątek
godz. 7:30-15:05

@NAPISZ DO NAS

Dojazd